Firma

Firma

MEBLECENTER to przede wszystkim pewność i bezpieczeństwo transakcji oraz zadowolenie klienta. Wieloletnia obecność na rynku międzynarodowym oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło naszej firmie zaistnieć na tak szerokim polu.

Celem MEBLECENTER jest pozostanie silnym i wiarygodnym partnerem, z którym współpraca jest gwarancją sukcesu. Zadowolenie i dobro klientów stanowią priorytety oraz nadają kierunek naszemu działaniu. Bacznie obserwujemy zmiany zachodzące we współczesnym świecie oraz z uwagą przyglądamy się ludziom i ich potrzebom, aby jeszcze lepiej i trafniej sprostać ich wymaganiom.

MEBLECENTER to miejsce, gdzie znajdą Państwo szeroką gamę mebli do każdego z domowych pomieszczeń. Posiadamy produkty najwyższej jakości wykonane w nowoczesnym designie. Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania są gwarancją sukcesu zarówno naszego, jak i wszystkich naszych partnerów biznesowych, a klientom zapewniają uśmiech i zadowolenie.

Współpracujemy z wieloma producentami sprzedając meble na rynkach narodowych w całej Unii Europejskiej, a także do naszych sąsiadów ze wschodu oraz Rosji. Takie rozwiązanie skutkuje nabywaniem towaru w promocyjnych cenach, dzięki czemu nasi partnerzy handlowi mogą być pewni, iż uzyskają najlepsze warunki poparte dodatkowo ciekawymi instrumentami wspierającymi sprzedaż.

Swoim odbiorcom gwarantujemy:

  • solidną i fachową obsługę;
  • wysoką jakość produktów;
  • stabilną cenę i korzystne rabaty;
  • terminową realizację zamówień.

Dokładamy wszelkich starań, aby również Państwo odnaleźli w nas godnego zaufania partnera, a nasza oferta była bogata i w pełni odzwierciedlała zmieniające się potrzeby korzystających z nich osób.

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności